top of page

Vizyonumuz

Atölye Çalışmaları Kopyası.png

Dema Psikoloji olarak vizyonumuz, ruh sağlığına önem verilen ve bireylerin ihtiyaç duydukları desteğe ve kaynaklara zorlanmadan erişebildiği bir dünyada aktif rol almaktır.

Akıl sağlığının hem bireyin kendi hayatında hem de toplumsal yaşamda genel refahın ayrılmaz bir parçası olarak kabul edildiği, akıl sağlığı sorunları için yardım aramanın normal kabul edildiği ve teşvik edildiği bir dünya amaçlıyoruz.

 

Geçmişleri, kimlikleri veya deneyimleri ne olursa olsun herkesin kendini değerli ve saygıdeğer hissettiği güvenli, sıcak ve kapsayıcı bir ortam yaratmakta kararlıyız. Alanında uzman psikologlardan oluşan ekip olarak, psikoloji alanında yapılmış olan en son araştırma ve tekniklerle güncel kalmak ve tedavilerimizi her bir danışanımızın benzersiz ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılayacak şekilde uyarlamaya önem vererek çalışmalarımızı ilerletmek hedefindeyiz.

 

Çalışmalarımız aracılığıyla, yalnızca danışanlarımızın iyileşme sürecine katkı sağlamayı değil, aynı zamanda topluluğumuzda ruh sağlığı sorunlarına ilişkin daha fazla farkındalık yaratmayı umuyoruz. Nihayetinde, ruh sağlığının bir öncelik olduğu ve herkesin gelişmek için ihtiyaç duyduğu desteği aldığı bir dünyaya katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 1987. Sokak Rayana 1 Residence A1 Blok No:1/1 Esenyurt/istanbul

Telefon

0543 905 33 62

Email

demapsikoloji@outlookçcom

Connect

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page