top of page

Misyonumuz

Atölye Çalışmaları Kopyası.png

Kliniğimizde, danışanlarımızın her birinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak tasarlanmış terapi hizmetlerini sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda sahip olduğumuz misyonumuzu, danışanlarımızın zorlukların üstesinden gelmelerine, hayatlarındaki zorluklara karşı daha fazla dayanıklılık geliştirmelerine ve genel yaşam kalitelerini iyileştirmelerine yardımcı olmak olarak tanımlıyoruz.

Akıl sağlığının genel refahın hayati bir bileşeni olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceden yola çıkarak, danışanlarımızın özel ihtiyaçlarına göre hazırlanmış kanıta dayalı müdahaleler yoluyla daha fazla zihinsel ve duygusal denge elde etmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

Danışanlarımızın düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını keşfederken ve ifade ederken kendilerini rahat hissedebilecekleri güvenli, destekleyici ve yargılayıcı olmayan bir ortam yaratıyoruz. Deneyimli psikologlardan oluşan ekibimiz ile danışanlarımızın hedeflerini belirlemek, kişiselleştirilmiş bir tedavi planı geliştirmek ve terapötik süreç boyunca başarılı bir şekilde ilerlemelerine yardımcı olmak için danışanlarımızla işbirliği içinde çalışıyoruz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi 1987. Sokak Rayana 1 Residence A1 Blok No:1/1 Esenyurt/istanbul

Telefon

0543 905 33 62

Email

demapsikoloji@outlookçcom

Connect

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page